| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc wytłaczarki (kw) | 160 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 110-315 MM |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURKA GORĄCEJ WODY I OGRZEWANIA |
| MARK LINE | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Moc wytłaczarki (kw) | 90kw |
|---|---|
| Średnica rury | 50-160 mm |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURY WIELOWARSTWOWE |
| MARK LINE | HAUL-0FFS & CUTTER |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | ONE LINE OR CUSTOMIZED |