| Nazwa produkcji | maszyna do produkcji rur plastikowych |
|---|---|
| Średnica rury | 20mm-110mm |
| Linia prędkości | 30m / min |
| Falownik | Marka ABB |
| Elektryczne | Schneider |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| KOLOR | CZARNY, POMARAŃCZOWY |
| wylot | pojedyncze wyjście |
| Wyjście | 3-10 kg/h |
| Odwrócony | WĄTEK |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |