| TYP EKSTRUDERA | wytłaczarka jednoślimakowa |
|---|---|
| Moc | 55kw |
| Średnica rury | 20-110 mm |
| Kolor rur | Biały, szary |
| Operacja | Auomatic |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Obsługa posprzedażna | Inżynier zagraniczny |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudełko |
|---|---|
| Tworzywo | POM, PC, PMMA |
| Śruba | 65 mm |
| LD | 33:1 |
| Silnik | Siemens |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |