| Średnica rury | 110-400 mm |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| TYP EKSTRUDERA | wytłaczarka jednoślimakowa |
|---|---|
| Moc | 55kw |
| Średnica rury | 20-110 mm |
| Kolor rur | Biały, szary |
| Operacja | Auomatic |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudełko |
|---|---|
| Tworzywo | POM, PC, PMMA |
| Śruba | 65 mm |
| LD | 33:1 |
| Silnik | Siemens |