| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 20-400 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| PIPE DIAMETER | 110-400mm |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 75KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| KOLOR | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-32mm |
|---|---|
| Zastosowanie | PRZEWÓD ELEKTRYCZNY lub RURA WODNA |
| MODEL EKSTRUDERA | SJSZ80/156 lub SJSZ63/132 |
| Moc silnika | 55 kW lub 37 kW |
| Pojemność | 250 kg/godz. lub 350 kg/godz |
| Średnica rury | 75-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |