| Średnica rury | 50-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | niestandardowe |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 90kw |
| Kolor | niestandardowe |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Szczegóły pakowania | film |
|---|---|
| Koncepcja śrub | stożkowa podwójna śruba |
| średnica śruby | 51/105 |
| maksymalna prędkość | 40 |
| wysokość środka | 1050 |
| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | niestandardowe |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |