| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folią |
| Plastikowy | PCW |
| Podanie | produkcja rur |
| surowiec | proszek pcv |
| Imię | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folią |
| surowiec | proszek pcv |
| Podanie | produkcja rur |
| Napięcie | 380V lub indywidualnie dla klienta |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Owijanie folii |
| Surowiec | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Przystań | Szanghaj |
| Imię | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folią |
| Plastikowy | PCW |
| Podanie | produkcja rur |
| surowiec | proszek pcv |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folią |
| Plastikowy | PCW |
| Aplikacja | produkcja rur |
| surowiec | proszek pcv |
| Typ ekstrudera | stożkowa podwójna śruba |
|---|---|
| Materiał śruby | 38CrMoALA |
| Kalibracja próżni | Dwa zbiorniki osobno |
| Metoda cięcia | PRZECINARKA PLANETARNA |
| WYJŚCIE | 400kg/h-450kg/h |
| Średnica rury | 32-160 mm |
|---|---|
| wytłaczarka | 65/132 |
| Ciągnąć się | DWIE MASZYNY DO WYCIĄGANIA GĄSIENICOWEGO |
| Zastosowanie | Rura doprowadzająca wodę |
| Metoda pakowania | OPAKOWANIE DREWNIANE I FOLIA |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 22KW-160KW |
| Nóż | PRZECINARKA PLANETARNA |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 20-630MM |
| Aplikacja | Wodociąg |
| Metoda układania | Automatyczna układarka |
|---|---|
| Typ ekstrudera | Pojedyncza śruba |
| Materiał śruby | 38CrMoALA |
| Kalibracja próżni | Tak |
| Metoda cięcia | PRZECINARKA PLANETARNA |