| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| ŚREDNICA RURY | 16-32 MM |
|---|---|
| PODANIE | PRZEWÓD ELEKTRYCZNY |
| MODEL WYTŁACZARKI | SJSZ65/132 |
| MOC SILNIKA | 55KW |
| POJEMNOŚĆ | 350 kg/godz. |
| PIPE DIAMETER | 20-63 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 37KW |
| Kolor | Biały Pomarańczowy Niebieski |
| PIPE NUMBERS | TWO PIPES |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |