| Typ ekstrudera | 55/28 WYTŁACZARKA JEDNOŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 25 mm |
| Moc silnika | 37KW |
| Surowce | Granulki PCV |
| PRZEJAZDY | DWA ODCIĄGI PASA |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Główny typ wytłaczacza | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Główny model wytłaczacza | 65/132 |
| Napęd | 37KW |
| rodzaj produkcji | Współwytłaczanie |
| Model ekstrudera bocznego | 65/28 jednokrętowa wytłaczka |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 75kw |
| Surowiec | WPC I DODATKI |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Metoda przetwarzania | Zaczerwienienie |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 37KW |
| Surowiec | PP/PE +drewno |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Metoda przetwarzania | Tłoczenie |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kW |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | PCV I DODATKI |
| ODCIĄGI | DWA NIEZALEŻNE TORY |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | PCV I DODATKI |
| ODCIĄGI | DWA NIEZALEŻNE TORY |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| MODEL EKSTRUDERA | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240MM |
| Moc silnika | 55 kW |
| surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |