| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| MODEL EKSTRUDERA | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240MM |
| Moc silnika | 55 kW |
| surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Średnica rury | 50-200 mm |
|---|---|
| Wytłaczarka | 80/156 |
| Odwóz | TRZY MASZYNY DO WYCIĄGANIA GĄSIENICOWEGO |
| Aplikacja | Rura zaopatrzenia w wodę |
| Metoda pakowania | Drewniane pudełko i pakiet filmowy |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 22KW-160KW |
| Kolor | BIAŁY POMARAŃCZOWY CZARNY |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-630MM |
| Kontrola | PLC |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Główna część elektryczna | Siemensa |
|---|---|
| Woltaż | dostosowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | Polistyren |
| Aplikacja | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Średnica rury | 20-110MM |
|---|---|
| wytłaczarka | 65/132 |
| Ciągnąć się | MASZYNA DO WYCIĄGANIA PASÓW |
| Zastosowanie | PRZEWÓD ELEKTRYCZNY |
| Metoda pakowania | OPAKOWANIE DREWNIANE I FOLIA |