| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowiec | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Szeroka rama | 300MM szerokości |
|---|---|
| grubość ramy | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Falownik | WĄTEK |
| Silnik główny Silnik SIEMENS BEIDE | BEIDE silnik |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Model wytłaczarki | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 300 mm |
| Moc silnika | 55kw |
| Surowiec | PVC I DODATKI |
| Kontrola | Ekran dotykowy PLC |
| TYP EKSTRUDERA | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Moc silnika | 22-110KW |
| Surowiec | PCV |
| ROZMIAR PRFILU | 1220 MM |
| Materiał śruby | 38CrMoAlA |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Marka falownika | ABB lub Danfoss |
|---|---|
| SUROWIEC | PCV |
| Rodzaj produktu | wpc i plastikowy profil |
| Elektryczny | SIEMENS, Omron, Schneider |
| Konstrukcja śruby | stożkowa podwójna śruba |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 800L/2500H |
|---|---|
| TYP MIESZALNIKA | WERTYKALNY HORYZONTALNY |
| WŁADZA NOTORA | 83/72/110 kW |
| ROZŁADUNEK | AUTO PNEUMATYCZNY |
| TEMPERATURA | KONTROLA AOTOMATYCZNA |