| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Model wytłaczania | Podwójna śruba |
|---|---|
| moc (w) | 55KW |
| Woltaż | 380 V, 3 p, 50 Hz |
| surowiec | PCV |
| Typ produktu | Wpc i profil z tworzyw sztucznych |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Główna część elektryczna | Siemensa |
|---|---|
| Woltaż | Dostosowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | Polistyren |
| Aplikacja | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 180 MM |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Sposób chłodzenia | Dysza natryskowa |
| Główna część elektryczna | Siemensa |
|---|---|
| Woltaż | Dostosowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | Polistyren |
| Zastosowanie | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Główna część elektryczna | Siemensa |
|---|---|
| Woltaż | Dostosowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | Polistyren |
| Zastosowanie | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |