| Marka falownika | ABB lub Danfoss |
|---|---|
| Surowce | PVC |
| Rodzaj produktu | Wpc i profil z tworzyw sztucznych |
| Elektryczne | SIEMENS, Omron, Schneider |
| Projekt śruby | stożkowa podwójna śruba |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PCV |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Szerokość produktu | 1220 mm |
| moc (w) | 75 kW |
| MODEL WYTŁACZARKI | Podwójna śruba |
|---|---|
| Moc (W) | 70kW |
| Szerokość profilu | 50-500mm |
| SUROWIEC | PCV I DODATKI |
| Rodzaj produktu | wpc i plastikowy profil |
| Konstrukcja śruby | Twin Screw |
|---|---|
| Automatyczny układ | Całkowicie automatyczny |
| Silnik | Siemens |
| Napięcie | 380V 50 HZ |
| Proces z tworzywa sztucznego | PE |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 180 MM |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PCV |
| Kontrola | Ekran dotykowy PLC |
| Główna część elektryczna | Siemensa |
|---|---|
| Woltaż | Dostosowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | Polistyren |
| Aplikacja | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 500L/1000L |
|---|---|
| Typ miksera | wertykalny horyzontalny |
| WŁADZA NOTORA | 55/72/15KW |
| Rozładowanie | AUTO PNEUMATYCZNY |
| Temperatura | KONTROLA AOTOMATYCZNA |
| Nazwa | Linia do recyklingu PET |
|---|---|
| Automatyczna ocena | W pełni automatycznie |
| Napięcie | zgodnie z twoimi wymaganiami |
| Waga | 8 ton |
| Materiał | PVC, PE, PP, PET, PS itp. |