| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 180 MM |
| Moc silnika | 18,5 kW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Kolor profilu | Wybór |
| Imię | Linia produkcyjna WPC |
|---|---|
| Wytłaczarka | wytłaczarka dwuślimakowa stożkowa |
| Silnik | Siemens |
| Falownik | WĄTEK |
| długość maszyny | 20m |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Moc (W) | 55kW |
|---|---|
| Napięcie | 380v, 3p, 50hz |
| SUROWIEC | PCV |
| Rodzaj produktu | wpc i plastikowy profil |
| Waga | 9T |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 75kw |
| Surowce | PP/PE i pelety i dodatki z drewna |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Sposób przetwarzania | Tłoczenie |