| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ80 / 156 |
| Wymiary (L * W * H) | 12 m * 1,5 m * 2,4 m |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Główna część elektryczna | Siemens |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PCV |
| Podanie | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Maks. 800 mm |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | WPC |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 180 MM |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PCV |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Szerokość produktu | 1220 mm |
| moc (w) | 75 kW |
| Falownik | WĄTEK |
|---|---|
| Moc (W) | 90kw |
| Surowiec | proszek PCV |
| Rodzaj produktu | wpc i plastikowy profil |
| waga | 15T |