| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Falownik | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Napięcie | 380 V, 50 Hz, 3 fazy |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt z pianki PCV |
| Nazwa | Linia do wytłaczania profili PCV |
|---|---|
| Napięcie | 380V 50Hz |
| Automatyczne ocenianie | Całkowicie automatyczny |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Nazwa | Linia do wytłaczania profili PCV |
|---|---|
| Napięcie | 380V 50Hz |
| Automatyczne ocenianie | Całkowicie automatyczny |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PVC PP PE |
| kolor | Opcjonalny |
|---|---|
| Numer modelu | SJZ |
| Silnik | Siemens |
| Surowiec | WPC PVC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Marka falownika | ABB lub Danfoss |
|---|---|
| Surowce | PVC |
| Rodzaj produktu | Wpc i profil z tworzyw sztucznych |
| Elektryczne | SIEMENS, Omron, Schneider |
| Projekt śruby | stożkowa podwójna śruba |