| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Moc ekstrudera (kw) | 160 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 16-1000MM |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Aplikacja | PRZEWÓD GAZOWY |
| LINIA ZNACZ | Tak |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | granulat PE |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica rury | 20mm-1600mm |
| Wydajność (kg/godz.) | 150kg/h-1500kg/h |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |