| Stan | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURA PPRC |
| Moc (W) | 104-150KW |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-63mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Moc ekstrudera (kw) | 350KW |
|---|---|
| Średnica rury | 630-1200MM |
| Kolor | BIAŁY NIEBIESKI LUB DOSTOSOWANY |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA - CZTERY LINIE |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Szczegóły pakowania | drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | 65/132 |
| Surowiec | Proszek PCV i dodatki |
| Ostateczne zastosowanie produktu | Rura doprowadzająca wodę i rura drenażowa |
| Silnik | 45 kW |
| Moc wytłaczarki (kw) | 90kw |
|---|---|
| Średnica rury | 63-250 MM |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO |
| Nóż | PRZECINARKA GILOTYNA |
| Moc wytłaczarki (kw) | 55KW |
|---|---|
| ŚREDNICA RURY | 16-110 MM |
| KOLOR | CZARNY, POMARAŃCZOWY |
| PODANIE | RURA PP |
| OZNACZ LINIĘ | WYTŁACZARKA JEDNOŚRUBOWA |