| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Podanie | robienie fajek |
| Proces tworzyw sztucznych | PCV |
| Gwarancja | Rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | WOODEN BOX |
|---|---|
| Material | PE |
| Screw Diameter | 65mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Warranty | 1 Year |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |