| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| prędkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Warstwa Rury | jedna lub wiele warstw |
|---|---|
| Średnica rury | 63-630mm |
| Materiał na maszynę | SS304 |
| Kontrola | PLC Automatyczna wytłaczarka do gumy jednoślimakowej |
| Stycznik | Siemens |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| prędkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Surowiec | PPR |
| Napięcie | 220/380/415/420 / 440V |
| Wymiary (L * W * H) | 21,5 * 1,1 mln |
| Extruder power (kw) | 75KW |
|---|---|
| Średnica rury | 16-63mm |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Moc ekstrudera (kw) | 75kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-110MM |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| LINIA ZNACZ | - Tak, proszę. |
| Moc ekstrudera (kw) | 160KW |
|---|---|
| Średnica rury | 180-400 mm |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Zastosowanie | PRZEWÓD GAZOWY |
| LINIA ZNACZ | - Tak, tak. |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |