| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Szczegóły pakowania | Drzewna skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica rury | 16-63mm |
|---|---|
| Podanie | Wodociąg |
| MODEL EKSTRUDERA | SJSZ51/105 |
| Moc silnika | 22Kw |
| Pojemność | 150 kg/godz |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śruby | Pojedyncza śruba |
| KOLOR | CZARNY, POMARAŃCZOWY |
| PODANIE | RURA PPRC |
| Podanie | Doprowadzenie rur, zimnej i ciepłej wody |
| nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-63mm; 20-63mm; 3 layer 3 warstwy |
| Wydajność wytłaczarki | 350kgs / h dla wewnętrznego i zewnętrznego + 180kgs / h środkowego GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3-warstwowe z dwoma wytłaczarkami |
| Szybkość produkcji | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Szczegóły pakowania | drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |