| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 22KW-160KW |
| Kolor | BIAŁY POMARAŃCZOWY CZARNY |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-630MM |
| Kontrola | PLC |
| Średnica rury | 16-63 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Pompa próżniowa | 4kw |
| Pompa wodna | 4kw |
| Części elektryczne | SIEMENS |
| Średnica rury | 75-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | 9002 BIAŁY |
| Silnik | Siemens Beide |
| Napięcie | 380V 50HZ lub dostosowane |
| Średnica rury | 16-32 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 45 kW |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | CZTERY RURY |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 20-25mm |
|---|---|
| wytłaczarka | 65/132 |
| Ciągnąć się | DWA ZACIĄGI GĄSIENICOWE |
| Aplikacja | PRZEWÓD ELEKTRYCZNY |
| Metoda pakowania | OPAKOWANIE DREWNIANE I FOLIA |