| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Podanie | robienie fajek |
| Proces tworzyw sztucznych | PCV |
| Gwarancja | Rok |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | PCV |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Szczegóły pakowania | Owijanie folią PE |
|---|---|
| Imię | zakład produkcji rur pcv |
| Projekt śruby | Podwójna śruba |
| Napięcie | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
| Typ ekstrudera | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | 51/105 65/132 80/156 |
| Surowce | Proszek PCV Caco3 i dodatki |
| Ostateczne zastosowanie produktu | Rura doprowadzająca wodę i przewód elektryczny |
| Silnik | 22 kW 37 kW 45 kW 55 kW |
| Średnica rury | 16-63mm |
|---|---|
| Podanie | Wodociąg |
| MODEL EKSTRUDERA | SJSZ51/105 |
| Moc silnika | 22Kw |
| Pojemność | 150 kg/godz |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 22KW-160KW |
| Kolor | BIAŁY POMARAŃCZOWY CZARNY |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-630MM |
| Kontrola | Plc |