| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | 65/132 |
| Surowiec | Proszek PCV i dodatki |
| Ostateczne zastosowanie produktu | Rura doprowadzająca wodę i rura drenażowa |
| Silnik | 45 kW |
| Średnica rury | 50-200mm |
|---|---|
| wytłaczarka | 80/156 |
| Ciągnąć się | TRZY MASZYNY DO WYCIĄGANIA GĄSIENICOWEGO |
| Zastosowanie | Rura doprowadzająca wodę |
| Metoda pakowania | OPAKOWANIE DREWNIANE I FOLIA |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 22KW-160KW |
| Kolor | BIAŁY POMARAŃCZOWY CZARNY |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-630MM |
| Kontrola | PLC |
| Moc grzewcza | 24KW |
|---|---|
| Kalibracja próżni | Tak |
| Typ ekstrudera | Pojedyncza śruba |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda układania | Automatyczna układarka |
| Typ ekstrudera | Stożkowa maszyna do wytłaczania dwuślimakowego |
|---|---|
| Model śruby i beczki | 80/156 |
| Silnik | 55 kW |
| Pojemność | 400kg/godz |
| Surowiec | Żywica PVC i Caco3 |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 22KW-160KW |
| Kolor | BIAŁY POMARAŃCZOWY CZARNY |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-630MM |
| Kontrola | PLC |
| PIPE DIAMETER | 50-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 37KW |
| COLOUR | WHITE ORANGE BLUE CUSTOMIZED |
| PIPE NUMBERS | ONE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 16-32 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 37KW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 20-110MM |
|---|---|
| wytłaczarka | 65/132 |
| Ciągnąć się | MASZYNA DO WYCIĄGANIA PASÓW |
| Zastosowanie | PRZEWÓD ELEKTRYCZNY |
| Metoda pakowania | OPAKOWANIE DREWNIANE I FOLIA |