| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 22KW-160KW |
| Woltaż | 3 faza 380 V 50 Hz |
| Falownik | WĄTEK |
| Kontrola | Plc |
| ŚREDNICA RURY | 16-63 MM |
|---|---|
| PODANIE | PRZEWÓD ZABEZPIECZAJĄCY WODĘ lub PRZEWÓD ELEKTRYCZNY |
| MODEL WYTŁACZARKI | SJSZ51/105 |
| MOC SILNIKA | 22KW |
| POJEMNOŚĆ | 150 kg/godz. |
| Średnica rury | 315-630 |
|---|---|
| Numer modelu | SJGF-630 |
| Kolor | BIAŁY POMARAŃCZOWY CZARNY |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-630MM |
| Kontrola | PLC |
| Typ ekstrudera | Wytłaczarka jednoślimakowa |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | 50/28 |
| Surowiec | Proszek PCV i dodatki |
| Ostateczne zastosowanie produktu | Rura doprowadzająca wodę i rura drenażowa |
| Silnik | 22kw |
| ŚREDNICA RURY | 16-630 |
|---|---|
| MOC WYTŁACZARKI | 22KW-160KW |
| KOLOR | Dostosowane |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 20-630 MM |
| KONCEPCJA STEROWANIA | PLC |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | 60/125 |
| Surowiec | Proszek CPVC i dodatki |
| Ostateczne zastosowanie produktu | Przewody przemysłu chemicznego |
| Silnik | 45 kW |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| ŚREDNICA RURY | 16-63 MM |
|---|---|
| PODANIE | WODOCIĄG |
| MODEL WYTŁACZARKI | SJSZ65/132 |
| MOC SILNIKA | 37KW |
| POJEMNOŚĆ | 250 kg/godz. |