| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | 80/156 |
| Surowiec | Proszek PCV i dodatki |
| Ostateczne zastosowanie produktu | Rura doprowadzająca wodę i przewód elektryczny |
| Silnik | 55 kW |
| ŚREDNICA RURY | 16-50 MM |
|---|---|
| PODANIE | WODOCIĄG |
| MODEL WYTŁACZARKI | SJSZ51/105 lub SJSZ63/132 |
| MOC SILNIKA | 22KW lub 37KW |
| POJEMNOŚĆ | 150 KG/H lub 250 KG/HR |
| Materiał | Proszek PVC |
|---|---|
| Śruba | Podwójna śruba |
| Pojemność | 200-300 kg/godz. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Silnik | Siemens |
| Koncepcja śrub | stożkowa podwójna śruba |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 22KW-160KW |
| Kolor maszyny | klient indywidualny |
| Rozmiar produktu rurowego | 16-630 MM |
| Napięcie | 220-415V |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 50-200 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | JEDNA RURA WYPRODUKOWANA RAZEM |
| Surowce | PIERWOTNY LUB RECYKLINGOWANY PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 16-800 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |