| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| Wytłaczarka | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Główna część elektryczna | Siemens |
| Napięcie | Dostosowane |
| Przetwarzane z tworzyw sztucznych | PCV |
| Podanie | Profil |
| Nazwa | Linia do wytłaczania profili PCV |
|---|---|
| Napięcie | 380V 50Hz |
| Automatyczna ocena | Całkowicie automatyczny |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynierowie dostępni do obsługi |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Nazwa | Linia do wytłaczania profili PVC |
|---|---|
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczne |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Plastik przetworzony | PCV PP PE |
| Projektowanie śruby | stożkowa bliźniacza śruba |
| MODEL WYTŁACZARKI | Podwójna śruba |
|---|---|
| Moc (W) | 70kW |
| Napięcie | 220V/380V |
| SUROWIEC | PCV |
| Rodzaj produktu | wpc i plastikowy profil |
| Nazwa | Linia do wytłaczania profili PCV |
|---|---|
| Napięcie | 380V 50Hz |
| Automatyczna ocena | Całkowicie automatyczny |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Konstrukcja śruby | stożkowa podwójna śruba |
| Wytłaczarka | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Główna część elektryczna | Siemens |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | Dostosowane |
| Przetwarzane z tworzyw sztucznych | PCV |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJMS 65/132,80/156,92/188 |
| Moc (W) | 150 kW |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| kolor | Opcjonalny |
|---|---|
| Funkcja | Długa żywotność |
| Silnik | Siemens |
| Surowiec | PVC i proszek drzewny |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Główna część elektryczna | Siemens |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane |
| Przetwarzane z tworzyw sztucznych | PCV |
| Podanie | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |