| Typ wytłaczarki | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Napęd silnikowy | 75 kW |
| surowiec | PP/PE i pelety i dodatki z drewna |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Metoda przetwarzania | Tłoczenie |
| TYP WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| SUROWIEC | WPC |
| MOC SILNIKA | 22-55KW |
| ROZMIAR PROFILU | 1220MM |
| Regulator temperatury | Omorna |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Szybkość linii produkcyjnej | 1-5 m / min |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| MODEL WYTŁACZARKI | Podwójna śruba |
|---|---|
| Moc (W) | 55kW |
| Napięcie | 380v, 3p, 50hz |
| SUROWIEC | PCV |
| Rodzaj produktu | wpc i plastikowy profil |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PVC, PE, PP |
| Numer modelu | SJSZ |
| Zastosowanie do | Rury PCV, profile, płyty itp. |
| Konstrukcja śrubowa | podwójna śruba |
| Marka falownika | ABB lub Danfoss |
|---|---|
| Surowce | PVC |
| Rodzaj produktu | Wpc i profil z tworzyw sztucznych |
| Elektryczne | SIEMENS, Omron, Schneider |
| Projekt śruby | stożkowa podwójna śruba |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
|---|---|
| Waga | 1500 kg-3000 kg |
| Przetwarzane z tworzyw sztucznych | PCV |
| SUROWIEC | PCV I DODATKI |
| KONTAKT | SIMENS |
| Typ wytłaczarki | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Napęd silnikowy | 75 kW |
| surowiec | PP/PE i pelety i dodatki z drewna |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Metoda przetwarzania | Tłoczenie |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |