| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 240 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC I DODATKI |
| Kolor profilu | Wybór |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ-65/132 |
| Wymiary (L * W * H) | 20*2,5*2,5 m |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ-65/132 |
| Moc silnika | 220kw |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| MODEL EKSTRUDERA | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240MM |
| Moc silnika | 55 kW |
| surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJZ-80A |
| Wymiar (l*w*h) | 5800 mm * 1200 mm * 2100 mm |
| surowiec | WPC |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ-65/132 |
| Wymiary (L * W * H) | 22*1,5*2,6 (m) |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |