| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Prędkość linii produkcyjnej | 1-5m/min |
| SUROWIEC | WPC |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Typ wytłaczarki | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Napęd silnikowy | 55KW |
| surowiec | PVC+drewniany proszek |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Metoda przetwarzania | Tłoczenie |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCV |
| Kontrola | Ekran dotykowy PLC |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 75kw |
| Surowce | PP/PE i pelety i dodatki z drewna |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Sposób przetwarzania | Tłoczenie |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 55 kW |
| Surowce | PVC+drewniany proszek |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Sposób przetwarzania | Tłoczenie |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 75kw |
| Surowce | PP/PE i pelety i dodatki z drewna |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Sposób przetwarzania | Tłoczenie |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |