| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 75kw |
| Surowiec | PP/PE i pelety i dodatki z drewna |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Sposób przetwarzania | Tłoczenie |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Typ ekstrudera | 51/105 STOŻKOWA WYTŁACZARKA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 20*20 |
| Moc silnika | Siemensa |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 800mm |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | WPC |
| Kolor profilu | laminowanie |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJZ |
| Silnik | Siemensa |
| surowiec | PCV WPC |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Główna część elektryczna | Siemensa |
|---|---|
| Woltaż | Dostosowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | Polistyren |
| Zastosowanie | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| surowiec | PP Pellets |
| Nóż | Przecinarka |
| MODEL WYTŁACZARKI | Podwójna śruba |
|---|---|
| Moc (W) | 55kW |
| Napięcie | 380v, 3p, 50hz |
| SUROWIEC | PCV |
| Rodzaj produktu | wpc i plastikowy profil |